Intensywny Weekend Jogi, poprowadzi Shivani 
nauczycielka Jogi i Medytacji w Himalayan Iyengar Yoga Centre
założonych przez wybitnego hinduskiego mistrza jogi Sharata Arora

2-3 Września 2017 (Sobota i Niedziela) 17:00-19:00

SOBOTA

14:30-:15:30 Medytacja:
14:30-15:00 Nauka jak siedzieć prosto 15:00-15:30 Medytacja z wprowadzeniem techniki
15:30-19:00 Asany

NIEDZIELA

14:00-15:00 Pytania i Odpowiedzi
15:00-15:30 Medytacja
15:30-19:00 Asany

dla wszystkich poziomów w szkole Jogart na Mokotowie ul. Narbutta 70 (nowa placówka) Warszawa

Kontakt do rezerwacji : Artur Filipowicz // +48 694 283 405 // kontakt@jogart.pl

Cennik :
400 zł od osoby bez zniżki, oraz 350 zł ze zniżką z rezerwacją do 30 Czerwca 2017. Rezerwacja zaliczką 150 zł
Ilość uczestników jest ograniczona
Aby zapewnić sobie miejsce należy dokonać wczesnej rezerwacji
Serdecznie zapraszamy !!

Intensywny Weekend Jogi i Medytacji z Shivani jest zanurzeniem praktykującego w esencję Jogi - w jej oba aspekty, filozoficzny jak i praktyczny. Podczas tego kursu, student uczy się wszystkiego co jest niezbędne do utrzymania niezależnej praktyki własnej.

Shivani, używa naukowego podejścia oraz świadomości, które są często pominięte w innych formach Jogi.

Istnieją tysiące Asan Jogi, ale które z nich są najbardziej korzystne oraz niezbędne dla utrzymania psychicznego oraz fizycznego zdrowia w naszych współczesnych czasach?

Intensywny Weekend Jogi i Medytacji z Shivani jest właśnie odpowiedzią na to pytanie. Jest to zarówno wprowadzenie do Jogi BKS Iyengara, jak i głębszym zanurzeniem w praktykę Jogi i Medytacji dla tych, którzy ćwiczą już od lat.

Głównym punktem koncentracji jest dostarczenie niezbędnej wiedzy dla każdego, kto chce zacząć praktykę własną. Jest to studium pozycji korekcyjnych, odmładzająco-energetyzujących oraz relaksująco-medytacyjnych.

Kurs ten daje również podstawę do praktyki Medytacji, wyjaśnia jak siedzieć prosto bez wysiłku oraz jak dłużej pozostawać w pozycji siedzącej bez narażania stawów kolanowych oraz biodrowych. Tym, którzy medydują już od wielu lat, może pomóc dostrzec jak poprawić swoją praktykę poprzez poprawną postawę fizyczną i umysłową.

Studentom z dolegliwościami, podane są szczególne wytyczne do terapeutycznej praktyki.

Intensywny Weekend Jogi i Medytacji stanowi podstawowe ramy komplementarnej praktyki Jogi oraz inspiruje do głębszego wglądu wewnątrz siebie. Kurs jest informacyjny, motywacyjny, oraz przede wszystkim, empiryczny.

Kwalifikacja do uczestnictwa w kursach w HIYC w Indiach

Intensywny Weekend Jogi w Warszawie jest liczony jako 5-Dniowy Kurs Jogi w Himalayan Iyengar Yoga Centre (HIYC) w Indiach. Ukończenie trzech 5-Dniowych Kursów kwalifikuje do uczestnictwa w Intensywnych oraz Nauczycielskich Kursach prowadzonych osobiście przez yogacharya Sharata Arora w Himalaya Shanti Ashram (Aszramie szkoły jogi HIYC w Dharamsali w Indyjskich Himalajach specjalnie przeznaczonym na głęboką i skoncentrowaną praktykę Jogi i Medytacji). Zapytania : info@hiyogacentre.com

Zdjęcia Shivani w Indiach :


Zajęcia Jogi prowadzone przez Shivani w Himalayan Iyengar Yoga Center in Dharamsala, Himalayas


Zajęcia Medytacji z Shivani Himalaya Shanti Ashram Dharamsali w Himalajach

Shivani jest nauczycielką Jogi i Medytacji w Himalayan Iyengar Yoga Centre oraz Himalaya Shanti Ashram w Indiach. Od młodego wieku była głęboko zainteresowana naukami duchowymi oraz medytacją. Od 18 roku życia, z wszelkich materiałów jakie były dla niej dostępne, rozpoczęła osobiste studia ludzkiej psychologii oraz wschodniej filozofii życia, obejmujące naukę Taoistyczną, Zen oraz Jogi. Podczas swoich szkolnych lat, większość czasu spędzała uprawiając sporty, takie jak atletyka oraz sztuki walki. To głębokie zainteresowanie ludzkim ciałem oraz umysłem poprowadziło ją do kontaktu z Jogą w tradycyjnej metodyce B.K.S. Iyengara w jej rodzimym mieście Warszawie. W 2009 roku, aby pogłębić swoje doświadczenie uniwersalnej mądrości praktyki duchowej oraz ciszy medytacji, pojechała do Indii do Himalayan Iyengar Yoga Centre na obszerne studia Jogi z wybitnym hinduskim mistrzem Sharatem Arora. Od tego czasu żyje w Indiach a Himalayan Iyengar Yoga Centre i ich klasztor Himalaya Shanti Ashram stały się jej domem. Przez cały czas kontynuje intensywną praktykę własną, bierze udział we wszystkich najważniejszych kursach prowadzonych przez Sharata Arora. Asystuje mu również w licznych zajęciach na wszystkich poziomach, obejmujących zajęcia terapii Jogi, kursy intensywne jak również i nauczycielskie. Pod życzliwym przewodnictwem Sharata Arora, każdy kurs Intensywny był dla niej niesamowitym, bardzo głębokim doświadczeniem w zakresie rozbudzania inteligencji ciała oraz tworzenia wewnętrznych przestrzeni. Od kwietnia 2011 roku – zgodnie z prośbą mistrza – zaczęła uczyć jogę w Himalayan Iyengar Yoga Centre oraz w Himalaya Shanti Ashram w Indiach, jak również podczas wakacji letnich prowadzić międzynarodowe warsztaty Jogi, dzieląc się jak w pełni świadome i harmonijne wykonywanie Asan wpływa nie tylko na ciało, lecz pomaga nawiązać głębszy, pełny akceptacji kontakt z Wewnętrznym Ja oraz całym otaczającym Światem.

International Summer Yoga Workshops

Frohnsdorf (near Leipzig) Germany
Course: 6-Day Intensive Yoga Course
Date: 18 - 23 August 2018
Contact: Robert
More Info

 

Colico, Italy (Totem Studio)
Course: 5-Day Yoga Course
Date: 27 - 31 August 2018
Contact: Matilde
More Info

 

Colico, Italy (Totem Studio)
Course: Yoga & Meditation Intensive Weekend
Date: 1 - 2 September 2018
Contact: Matilde
More Info

 

Brzozówka, Wytwórnia Ciszy, Poland
Course: 6-Day Intensive Yoga Course
Date: 4 - 9 September 2018
Contact: Ania
More Info

 

Szkoła Jogart, Warsaw, Poland
Course: Yoga & Meditation Intensive Weekend
Date: 15 - 16 September 2018
Contact: Artur
More Info

 

Brussels, Belgium
Course: Intensive Yoga Weekend
Date: 21 - 23 September 2018
Contact: Toon
More Info